Konsolowe Humankind opóźnione. Gra wciąż trafi do Xbox Game Pass, ale nie wiadomo kiedy

Humankind

Pecetowe Humankind jest dostępne w PC Game Pass od sierpnia zeszłego roku, jednak w czerwcu zapowiedziano powstawanie wersji na konsole. Data premiery konsolowego wydania została ustalona na 4 listopada, jednak niestety dzisiaj twórcy ogłosili, że termin ten został przesunięty. Gra wciąż trafi do Xbox Game Pass, ale nie wiadomo kiedy.

Premiera konsolowej wersji Humankind przesunięta

Zwiastun konsolowej wersji Humankind

4 listopada 2022 roku Humankind miało trafić na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S, ale tak niestety się nie stanie. Deweloperzy poinformowali, że data premiery konsolowej wersji gry została przełożona na niesprecyzowany termin w przyszłości. Amplitude Studios uargumentowało tę trudną decyzję chęcią dostarczenia graczom konsolowym jak najlepszego doświadczenia.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Skoro twórcy nie są w stanie podać nowej daty premiery, to może to oznaczać, że konsolowy port Humankind wciąż jest daleki od ideału. Mając to na uwadze, na premierę w 2022 roku raczej na pewno nie ma już co liczyć. Gra zapewne trafi na sklepowe półki w 2023, choć oczywiście są to tylko nasze gdybania. Kiedy nowa data premiery Humankind na konsole zostanie podana, na pewno o tym napiszemy. W tym miejscu warto przypomnieć, że edycja na Xboxy pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już pierwszego dnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.