Rewelacyjna oferta na kwiecień 2023 w Humble Choice! Death Stranding i więcej za mniej niż 50 zł

Death Stranding

Zaczął się kwiecień, a co za tym idzie, rozpoczęły się nowe miesięczne oferty. Tym razem Humble Bundle potwierdziło listę 8 gier w pakiecie Humble Choice na kwiecień 2023, który można kupić w bardzo dobrej cenie. Wśród nich możemy znaleźć ciekawe i wysoko oceniane tytuły.

Gry w Humble Choice na kwiecień 2023 – pełna lista

Zwiastun Death Stranding Director’s Cut

Kwietniowa propozycja od Humble Bundle może zadowolić niejednego gracza, choć zdecydowanie najmocniejszym tytułem na liście jest gra od Hideo Kojimy. Death Stranding trafiło do zestawienia w rozbudowanej wersji Director’s Cut, dzięki czemu osoby, które zakupią Humble Choice otrzymają dodatkowe wyposażenie czy nowe miejsca do eksploracji.

Wśród gier na kwiecień 2023 znajdziemy też pełen sezon gry Life is Strange 2, ciekawą kooperacyjną strzelankę Aliens: Firetime Elite. Pełna oferta prezentuje się następująco:

  1. Death Stranding: Director’s Cut
  2. Aliens: Fireteam Elite
  3. Rollerdrome
  4. Life is Strange 2: Complete Season
  5. Monster Prom 2: Monster Camp
  6. Revita
  7. Founders’ Fortune

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Zestaw Humble Choice kosztuje 9,99 euro, czyli ok. 47 zł. Nie da się ukryć, że kwietniowa oferta prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Skusicie się na propozycje od Humble Bundle? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.