Nowa oferta w Humble Choice już dostępna. Scorn, Life is Strange i 6 innych gier za mniej niż 50 zł

Life is Strange true colors i scorn

Luty rozpoczął się już pełną parą, a to oznacza tylko jedno — nowe, ciekawe oferty na gry. Tym razem Humble Bundle przygotowało zupełnie nowy pakiet w ramach Humble Choice, w ramach które dostępne jest osiem całkiem ciekawych gier. Na liście nie brakuje względnie świeżych tytułów, a to zawsze cieszy.

Gry w Humble Choice na luty 2024 – pełna lista

Lutowa propozycja od Humble Bundle prezentuje się naprawdę całkiem ciekawie i może zadowolić całkiem spore grono odbiorców. W zestawieniu znalazły się takie pozycje jak Scorn, Life is Strange czy Destroyall Humans 2 – Reprobed. Już te trzy tytuły mogą dla wielu zdawać się niezwykle zachęcające.

Pełna lista gier, dostępny w ramach Humble Choice na luty 2024 wygląda następująco:

  1. Scorn
  2. Life is Strange True Colors
  3. Destroy All Humans 2 – Reprobed
  4. Beacon Pines
  5. Children of Silentown
  6. There Is No Light
  7. Oaken
  8. Snowtopia

Zestaw Humble Choice kosztuje 11,99 euro, czyli około 48 zł. Jest to więc całkiem porządna oferta, która prezentuje się wyjątkowo dobrze. Zamierzacie skorzystać z proponowanego zestawu? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter/X: Wario 64

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.