Hyperbook organizuje event gamingowy. Wstęp jest darmowy, a atrakcji dla graczy nie zabraknie!

Hyperbook Koneser Technologicznie

Hyperbook to polski producent laptopów, który właśnie ogłosił organizację eventu, który powinien zainteresować zapalonych graczy. Wydarzenie odbędzie się już niedługo, a co najlepsze – wstęp na nie będzie zupełnie darmowy. Na odwiedzających czeka cała masa atrakcji.

Koneser technologicznie, czyli nowy event firmy Hyperbook

Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser

Firma Blue Technology S.A, do której należy marka Hyperbook, ogłosiła organizację nowego eventu technologicznego o nazwie „Koneser technologicznie”. Wydarzenie odbędzie się 15 października w godzinach 10:00-20:00 w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia) w Warszawie. Wstęp na imprezę jest wolny, jednak najpierw trzeba zarezerwować sobie bilety na stronie Evently.

Przeczytaj też: Zasilacz do komputera – najlepsze modele

Na evencie będzie można zagrać w najnowsze gry, m.in. te od studia Ubisoft oraz z planu wydawniczego Cenegi. Ponadto na miejscu będzie odbywał się turniej Rainbow Six Siege, ale nie zabraknie też zawodów w innych grach z ciekawymi nagrodami do wygrania. Jakby tego mało, na wydarzeniu pojawi się Strefa Retro, gdzie będzie można obejrzeć zabytkowe urządzenia takie jak np. Nintendo 64 czy Commodore 64.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla fanów marki Hyperbook też przygotowano fajne atrakcje, ponieważ na miejscu będzie można przetestować najnowszego laptopa Hyperbook Liquid V17 z nowatorską zewnętrzną stacją chłodzącą. Producent deklaruje, że sprzęt działa bardzo cicho, wydajnie i chłodno, ale aby to zweryfikować, najlepiej wybrać się osobiście na wydarzenie „Koneser Technologicznie”.

Hyperbook Liquid V17 z zewnętrzną stacją chłodzącą
Hyperbook Liquid V17 z zewnętrzną stacją chłodzącą

To nie koniec atrakcji, jakie będą obecne na wspomnianym evencie. Po prawdzie jest ich tak wiele, że opisanie wszystkich zajęłoby sporo czasu. Innymi słowy, każdy gracz powinien znaleźć tam coś dla siebie, a skoro wstęp jest darmowy, to dlaczego by się nie wybrać? No właśnie. Zamierzacie wziąć udział w warszawskim wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.