I Am Fish za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

I Am Fish

Microsoft powraca z ofertą Xbox Free Play Days. Tydzień temu użytkownicy konsol Xbox mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. W ten weekend natomiast klienci amerykańskiej firmy otrzymają możliwość sprawdzenia wyłącznie jednego tytułu w postaci I Am Fish.

I Am Fish za darmo w ramach Xbox Free Play Days (12-15 stycznia)

I Am Fish – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend Microsoft umożliwia swoim abonentom sprawdzenie wybranych produkcji. Podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomnianą wyżej grę za darmo do 15 stycznia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Zewnętrzny monitor do laptopa – najlepsze modele

Zamierzacie w ten weekend dać szansę produkcji Bossa Studios? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.