Oto 3 gry z ID@Xbox July 2023 Showcase, które trafią do Xbox Game Pass! Solidne wzmocnienie oferty usługi

Xbox Game Pass ID Xbox

Dziś mogliśmy być świadkami ID@Xbox July 2023. Impreza dostarczyła nam zwiastun fascynującego indyka, który niebawem wzbogaci ofertę Xbox Game Pass. Nie zabrakło też miejsca dla dwóch większych tytułów.

ID@Xbox July 2023 – gry z wydarzenia, które trafią do Xbox Game Pass

ID@Xbox July 2023

Pokaz ID@Xbox July 2023 powoli dobiega już końca. Standardowo już wydarzenie ujawniło kolejną turę ciekawych produkcji, które trafią do Xbox Game Pass. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Everspace 2 (Xbox Series X|S – już obecne w PC Game Pass) – data dodania: 15.08.2023
  2. The Texas Chain Saw Massacre (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 18.08.2023
  3. Sea of Stars (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 29.08.2023

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Zerkając na powyższe zestawienie, większość graczy z pewnością zwróci uwagę na Everspace 2, który dowiódł już swojej wartości przy okazji premiery na komputerach. Ciekawie zapowiada się również The Texas Chain Saw Massacre – kto wie, być może produkcja ta wyrośnie na konkurenta niezwykle popularnego Dead by Daylight?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.