Microsoft przedstawił 4 gry, które trafią na Xboxy! Prezentacja odbyła się za zamkniętymi drzwiami

Jump Ship

Inicjatywa ID@Xbox wspiera niezależnych twórców w wydawnictwie swoich gier. Ostatnio Microsoft zaprezentował za zamkniętymi 4 gry, które zadebiutują z jej wsparciem. Trzeba przyznać, że lista ta jest dosyć szeroko interesująca.

Microsoft zaprzentował 4 gry, które pojawią się ze wsparciem ID@Xbox

Zwiastun Still Wakes the Deep

Jak informuje Eurogamer, Microsoft zorganizował ostatnio konferencję, która miała na celu zaprezentowanie 4 gier, jakie pojawią się na rynku ze wsparciem inicjatywy ID@Xbox. Na pierwszy ogień warto wspomnieć o Still Wakes the Deep – ciekawym horrorze od The Chinese Room, twórców m.in. Everybody’s Gone to the Rapture.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na prezentacji pojawił się gameplay gry. Ma on uwypuklać jej klaustrofobiczne cechy oraz podkreślać widoczne, szkockie akcenty. Produkcja ta zadebiutuje już 18 czerwca na PC, PS5 i Xboxach Series X|S. Zagramy w nią również w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Jump Ship – zwiastun

Dalej mamy Jump Ship od Keepsake Games. Gra ta jest kooperacyjną strzelanką dla maksymalnie 4 graczy. Przejmiemy w niej stery nad członkiem załogi okrętu kosmicznego. W trakcie zabawy stoczymy potyczki statkiem, a potem sprawnie przejdziemy do właściwej kontroli naszego bohatera, gdy to akcja zmieni się w rasowego, pierwszoosobowego shootera.

Zwiastun Botany Manor

Kolejna pozycja to dobrze znany nam już wcześniej Botany Manor. Ogrodniczy tytuł wydaje się idealnym dla relaksu. Gra pojawi się na PC, Nintendo Switch, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S już 9 kwietnia. Ponownie mówimy tutaj także o produkcji, która wzmocni Xbox Game Pass już od momentu premiery.

Nightscape – Summer Game Fest 2023

Na koniec przyszła pora na Nightscape. Gra ta nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, choć wiemy, że pojawi się na PC, PlayStation i Xboxach. To platformówka 2,5D, w której wicelamy się w rolę Layli. Całość jest wzorowana na arabskiej astronomii.

Uff, no i to by było na tyle. Jak więc widać – jest na co czekać. Już wkrótce ID@Xbox dostarczy nam bowiem wiele ciekawych tytułów. Który z nich wydaje się Wam najbardziej interesujący? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: Eurogamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.