Oto 4 gry z ID@Xbox, które trafią do Xbox Game Pass! Na liście polska produkcja od twórców Wiedźmina

ID@Xbox

Kwietniowe wydarzenie ID@Xbox właśnie dobiegło końca. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami konferencja ujawniła tytuły, które już wkrótce trafią do usługi Xbox Game Pass. Są to łącznie 4 ciekawe produkcje niezależne.

ID@Xbox Showcase – kwiecień 2023. Oto gry z konferencji, które trafią do Xbox Game Pass

Zwiastun The Last Case of Benedict Fox

Wszyscy tutaj oczekują konkretów, więc nie przedłużajmy zbędnie. Na kwietniowej konferencji ID@Xbox Showcase zapowiedziano, że do biblioteki Xbox Game Pass trafią łącznie 4 produkcje ze sceny indie. Oto ich pełna lista:

  1. Coffee Talk Episode 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC – gra potwierdzona już wcześniej) – data dodania: 20.04.2023;
  2. Homestead Arcana (Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 21.04.2023;
  3. Cassette Beasts (PC) – data dodania: 26.04.2023;
  4. The Last Case of Benedict Fox (Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 27.04.2023.

Ciekawostką jest fakt, że powyższe zestawienie zawiera jedną polską grę. Jest to mianowicie The Last Case of Benedict Fox, za którym stoi złożony z byłych deweloperów takich hitów jak Wiedźmin czy Dying Light zespół Plot Twist z Krakowa.

Zobacz też: Monitor do 1000 zł – najlepsze modele

Oczywiście to nie wszystkie gry, które wkrótce dołączą do katalogu Xbox Game Pass – o wcześniej zapowiadanych, głośnych tytułach można przeczytać w tym miejscu. ID@Xbox Showcase służy głównie promowaniu „indyków”, które mogą zabłysnąć dzięki promocji ze strony Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.