Xbox i IGN zapraszają na nowe wydarzenie! Czekają nas kolejne zapowiedzi

IGN x ID@Xbox

Microsoft właśnie poinformował o powrocie wydarzenia IGN x ID@Xbox. Oznacza to, że czeka nas sporo ciekawych zapowiedzi oraz zwiastunów. Firma zdradziła też kilka z tytułów, których prezentacji możemy się spodziewać.

Wydarzenie IGN x ID@Xbox zapowiedziane

Xbox logo
Xbox

IGN x ID@Xbox Digital Showcase to wydarzenie, które skupia się na prezentacji mniejszych tytułów. Jego najnowsza edycja odbędzie się już 29 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 polskiego czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiemy już, że podczas eventu poznamy aktualizacje dotyczące Dungeons of Hinterberg, 33 Immortals, Lost Records Bloom & Rage i innych pozycji. Ponadto Xbox obiecuje nam nowe zwiastuny i ujawnienia kolejnych gier.

Wydarzenie będzie można śledzić m.in. na stronie IGN-u, oraz profilach portalu na Twitterze, Twitchu czy YouTube. Warto więc pamiętać o tym zawczasu.

Ostatnia edycja IGN x ID@Xbox odbyła się w zeszłym roku. To właśnie wtedy mogliśmy spojrzeć na m.in. hitowe Sea of Stars.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.