Indiana Jones i Wielki Krąg z polskim dubbingiem! Tak brzmi exclusive Xboxa w rodzimym języku

Indiana Jones i Wielki Krąg flaga Polski

Indiana Jones i Wielki Krąg to produkcja, która była jednym z najważniejszych punktów wczorajszego Xbox Developer Direct. Gra doczekała się tam solidnego omówienia i prezentacji rozgrywki, co ucieszyło wielu fanów. Tymczasem warto wspomnieć, że zostanie ona wydana w pełnym polskim tłumaczeniu, wliczając w to dubbing.

Polski dubbing w Indiana Jones i Wielki Krąg

Indiana Jones będzie pierwszoosobową (choć pojawią się także fragmenty trzeciej osoby) grą akcji, którą przygotowuje Machine Games. Twórcy ostatnich części Wolfensteina tworzą więc grę, na którą czeka wielu fanów niezwykle popularnej franczyzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zwiastun niezwykle wyczekiwanej produkcji pojawił się także na profilu Xbox Polska na Twitterze. Zaprezentowany tam materiał nie różni się od tego z Xbox Developer Direct. Udowadnia on jednak, że gra doczeka się pełnoprawnej lokalizacji, a więc także i polskiego dubbingu.

Co prawda postacie w tytułach Bethesdy często mówią w naszym rodzimym języku, ale warto odnotować w tym miejscu jedną rzecz. Indiana Jones i Wielki Krąg jest bowiem pierwszą grą od Machine Games, która także zostanie wydana z pełna polską oprawą dźwiękową.

Do tej pory Wolfenstein był wydawany tylko w tłumaczeniu kinowym. Polscy gracze mogli więc cieszyć się zabawą po polsku, ale ograniczało się to wyłącznie do napisów.

Dlatego też miło, że w tym przypadku zdecydowano inaczej. Na końcu dodajmy tylko, że Indiana Jones i Wielki Krąg zadebiutuje w 2024 roku na PC, Xboxach Series X|S i w Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter / Xbox Polska

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.