Indiana Jones i Wielki Krąg pozwoli „naprawdę poczuć się jak Indy”. To dlatego postawiono na FPP

Indiana Jones i Wielki Krąg

Zgodnie z zapowiedziami na wczorajszym pokazie Xbox Developer_Direct po raz pierwszy zaprezentowano grę Indiana Jones i Wielki Krąg od MachineGames. Część osób była wyraźnie zaskoczona, że szwedzkie studio postawiło na widok FPP. Deweloperzy przekonują natomiast, że dzięki pierwszoosobowej perspektywie gracze „naprawdę poczują się jak Indy”.

W Indiana Jones i Wielki Krąg dominuje widok FPP, by gracze mogli wczuć się w postać głównego bohatera

Indiana Jones i Wielki Krąg – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Jens Andersson z MachineGames podkreśla, że Indiana Jones i Wielki Krąg „skupia się na wcieleniu się w legendarnego bohatera”. Dlatego też w nadchodzącej produkcji wspomnianego studia widok FPP będzie dominującą perspektywą. Deweloper twierdzi, że dzięki takiemu rozwiązaniu fani „staną się częścią tego świata”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Andersson dodaje, że widok FPP „pozwala odkrywać i doświadczać wszystkiego w bardziej intymny sposób”. W Indiana Jones i Wielki Krąg – jak zaznacza wspomniany deweloper – każdy z graczy będzie mógł przekonać się, co zrobiłby, gdyby nagle znalazł się w takiej samej sytuacji, co popularny archeolog, który miał „do dyspozycji tylko swoją inteligencję i bicz”.

Na koniec warto przypomnieć, że Indiana Jones i Wielki Krąg ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że gra zmierza na PC i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja MachineGames w dniu swojego debiutu trafi również do usługi Game Pass.

Źródło: Bethesda

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.