Indika jeszcze w tym tygodniu trafi na konsole! Ujawniono datę premiery gry na PS5 i Xbox Series X|S

Indika

Dwa tygodnie temu Indika zadebiutowała na komputerach osobistych. Okazuje się jednak, że już za kilka dni z intrygującą produkcją wydaną przez 11 bit studios będą mieli okazję zapoznać się kolejni gracze. Polska firma – wspólnie z deweloperami ze studia Odd Meter – ujawniła bowiem datę premiery konsolowej wersji gry.

Indika z datą premiery na PS5 i Xbox Series X|S

Zgodnie z przekazanymi informacjami posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S nie będą musieli czekać zbyt długo na premierę gry Indika. 11 bit studios zapowiedziało bowiem, że produkcja studia Odd Meter zadebiutuje na konsolach Sony i Microsoftu już 17 maja 2024 roku, czyli w najbliższy piątek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zagraj w trzecioosobową grę fabularną osadzoną w dawnej Rosji widzianej w krzywym zwierciadle, gdzie mieszają się religijne i realistyczne motywy. Indika opowiada historię młodej zakonnicy, która wyrusza w podróż ku samopoznaniu wraz z diabłem jako swym niecodziennym towarzyszem.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto dodać, że Indika może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam. Najnowsza produkcja studia Odd Meter przypadła również do gustu recenzentom, co potwierdza średnia ocen w serwisie Metacritic. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.