Indika nareszcie z datą premiery! Wydawany przez polskie 11 bit studios horror zadebiutuje niebawem

Indika

Klimatyczny horror Indika to jedna z najciekawszych pozycji w portfolio wydawniczym 11 bit studios. Miło jest więc ogłosić, że gra nareszcie otrzymała datę premiery. Ta wydarzy się już wkrótce.

Indika – data premiery

Indika – zwiastun

Indika to klimatyczny i oryginalny horror, przygotowywany przez zespół Odd Meter. Rosjanie wyjechali ze swojego kraju, a część dochodów ze sprzedaży gry zostanie przeznaczona na rzecz pomocy dzieciom dotkniętym wojną na Ukrainie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra opowiada o losach tytułowej zakonnicy. Akcja dzieje się w alterantywnej, XIX-wiecznej Rosji. Bohaterka będzie przemierzać świat w celu poszukiwania odpowiedzi, także tych dotyczących religii.

Indika pojawi się na rynku już 8 maja 2024 roku. Gra trafi na PC, PS5 oraz Xboxy Series X|S.

Przeglądając dostępne materiały z gry, można odnieść wrażenie, że ta będzie mocno charakterystyczna. Twórcy planują połączyć w niej bowiem elementy pixel artu z interesującą, poważną historią.

Warto wspomnieć, że Odd Meter współpracuje z polskim 11 bit studios. Rodzimy zespół zajmie się wydaniem Indiki.

Źródło: YouTube / PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.