Demo Indiki już dostępne do pobrania. Sprawdź za darmo horror wydawany przez polskie 11 bit studios

Indika

Kilka dni temu twórcy Indiki przypomnieli nam, że ta będzie dostępna do sprawdzenia za darmo. Steam Next Festiwal rozpoczął się dziś, więc wersja demo gry jest już dostępna do pobrania. Gracze mają kilka dni na jej przetestowanie.

Demo Indiki dostępne do pobrania za darmo

Indika – zwiastun

Indika to ciekawie zapowiadająca się gra, którą przygotowuje rosyjskie studio Odd Meter. Zespół przeniósł się ze swojego kraju do Kazachstanu, a następnie nawiązał współpracę wydawniczą z polskim 11 bit studios.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra opowiada o historii młodej zakonnicy Indiki. Wyrusza ona w podróż po alternatywnej wersji Rosji z XIX wieku, a jej końcowym celem ma być samopoznanie.

Z technologicznego punktu widzenia, Indika to trzecioosobowy horror, którego fabuła jest wzbogacona elementami czarnego humoru. Ta z kolei ma skupić się na tematyce religii, gdzie nasza bohaterka będzie musiała odpowiadać na powiązane z nią pytania.

Zaznaczmy, że każdy może wypróbować tę produkcję za darmo. Wersja demonstracyjna Indiki jest bowiem dostępna do pobrania ze Steama.

Steam Next Festiwal zakończy się 12 lutego. W związku z tym to właśnie do tego dnia możemy ogrywać demo Indiki.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.