Industria 2 na pierwszym zwiastunie! Kontynuacja klimatycznego FPS-a inspirowanego serią Half-Life

Industria 2

Pierwsza część serii Industria spotkała się z całkiem pozytywnym odbiorem jak na tytuł stworzony przez zaledwie dwie osoby. Gracze docenili unikalną atmosferę, świetnie zaprojektowane lokacje oraz krótką, ale ciekawą fabułę. Na Future Games Show: Spring Showcase 2024 studio Bleakmill oficjalnie zaprezentowano zwiastun kontynuacji.

Industria 2 powstaje! Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły

Zwiastun Industria 2

W Industrii 2 ponownie wcielimy się w Norę. Główna bohaterka utknęła w równoległym wymiarze, jednak nigdy nie pogodziła się ze swym losem. W trakcie pobytu na bezludnej wyspie zaczęła konstruować maszynę, która umożliwi jej powrót do Berlina Wschodniego z 1989 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tuż przed ukończeniem projektu, na skutek niewyjaśnionych wydarzeń, protagonistka jest zmuszona stawić czoła sztucznej inteligencji, zaprojektowanej przed laty do przeszukiwania innych wymiarów.

W starciach z przeciwnikami ponownie wykorzystamy pięć typów broni palnej oraz białej, które można ulepszać. Ukończenie wątku głównego zajmie maksymalnie 6 godzin, a w trakcie rozgrywki spotkamy wyraziste, zapadające w pamięci postacie.

Osoby zainteresowane tytułem mogą dodać go do swojej listy życzeń na platformie Steam. Niestety, data premiery pozostaje nieznana.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.