Kolejna gra za darmo w Epic Games Store! Tym razem do odebrania produkcja dla fanów łamigłówek

Epic Games Store

Czwartek to zwyczajowy dzień, w którym Epic Games Store udostępnia fanom kolejną darmową grę. Nie inaczej jest i tym razem, bo już teraz można odebrać w sklepie najnowszy tytuł, który w szczególności zainteresuje tych graczy, którzy lubią czasem trochę pokombinować. Mowa oczywiście o grze Infinifactory, którą można zgarnąć przez okrągły tydzień.

Infinifactory za darmo w Epic Games Store

Infinifactory — zwiastun

Jak zwykle w czwartek o godzinie 17:00 w Epic Games Store pojawiła się darmowa produkcja. Tym razem mowa o Infinifactory, ciekawej grze logicznej od studia Zachtronics. Gra toczy się wokół tworzenia linii taśmociągu, by móc tworzyć przedmioty i dostarczać je w określone miejsce. Grę można odebrać tutaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Infinifactory to sandboxowa gra logiczna autorstwa Zachtronics, twórców SpaceChem i Infiniminer. Buduj fabryki, które montują produkty dla swoich kosmicznych władców i staraj się przy tym nie zginąć.

Opis gry w Epic Games Store

Wiemy też, jaką grę Epic Games Store udostępni w kolejnym tygodniu. Od 1 lutego od godziny 17:00 gracze będą mogli zgarnąć do swojej biblioteki Doors: Paradox, czyli kolejną grę logiczną.

Pomimo że Infinifactory to mniejsza produkcja to warto się nią zainteresować. Gra przywołuje skojarzenia z fenomenalnym i sławnego Factorio, jednak w przeciwieństwie do niego przez najbliższy tydzień jest darmowa. Na odebranie tytułu zainteresowani mają czas do 1 lutego do godziny 16:59.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.