Injustice: Gods Among Us i Shadows: Awakening już dostępne do pobrania w ramach Games with Gold

Shadows: Awakening

Pod koniec maja poznaliśmy czerwcowe zestawienie gier w ramach Games with Gold. Wśród „darmówek” znalazły się m.in. takie tytuły jak Injustice: Gods Among Us i Shadows: Awakening. Dobra wiadomość jest taka, że wymienione gry są już dostępne do pobrania.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Injustice: Gods Among Us i Shadows: Awakening w czerwcowym Games with Gold – pobieranie czas start

Injustice Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

Darmowe gry w ramach Games with Gold są przeznaczone dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Dziś wszyscy posiadacze tych abonamentów mogą już rozpocząć pobieranie następujących produkcji:

  1. Injustice: Gods Among Us (do 30 czerwca)
    1. Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Shadows: Awakening (do 15 lipca)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Po dopisaniu gier do swojego konta Microsoft będzie je można instalować o każdej porze dnia i nocy. Należy się jednak spieszyć, bo oferta nie potrwa wiecznie, co zresztą wskazują daty przy każdym z tytułów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z