Injustice: Gods Among Us ponownie za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Injustice: Gods Among Us

Czerwcowa oferta Games with Gold składała się m.in. z Injustice: Gods Among Us. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogli pobrać tę grę za darmo maksymalnie do 30 czerwca, ale z jakiegoś powodu produkcja znów jest dostępna bezpłatnie. To z kolei oznacza, że osoby posiadające jeden z wymienionych abonamentów, które wciąż nie dopisały tytułowej bijatyki do swojego konta, nadal mają szansę to zrobić.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Injustice: Gods Among Us bezpłatnie w ramach subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Injustice Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

Nie wiadomo dlaczego, ale Injustice: Gods Among Us w wersji na Xboxa Ona i konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) po raz kolejny jest dostępne za darmo dla graczy posiadających jeden z wymienionych abonamentów: Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Produkcję można pobrać za darmo z Microsoft Store, a konkretniej stąd. Należy się jednak spieszyć, bo według informacji podanej w sklepie, oferta obowiązuje tylko do 23 lipca; później Injustice: Gods Among Us znów stanie się płatne. Po dodaniu gry do swojego konta będzie można ją instalować o każdej porze dnia i nocy, choć tylko, gdy nasza subskrypcja Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate będzie wciąż aktywna.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z