Intrygująca gra na PS5 za darmo! Sony z konkretną niespodzianką dla graczy

PlayStation

Do tej pory do rozdawania darmowych gier przyzwyczaił nas Epic Games, a od jakiegoś czasu także Microsoft. Dzięki temu rzesze graczy były w stanie odbierać i poznawać szereg nowych pozycji. Teraz do takich działań przyłączyło się Sony, które przygotowało dla swoich graczy całkiem interesującą produkcję, którą można odebrać bez żadnych opłat.

Interaction Isn’t Explicit na PS5 do odebrania za darmo

Interaction Isn’t Explicit — gameplay

Mowa dokładnie o Interaction Isn’t Explicit, czyli niezbyt długiej, ale bardzo interesującej pozycji, którą jednocześnie można traktować jako pewnego rodzaju materiał naukowy. Deweloper tej pozycji skupia się bowiem na aspekcie tworzenia gier dla jednego gracza i szczególnie eksponuje tutaj kwestie projektowania niektórych elementów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym, co dodatkowo wyróżnia ten tytuł to nietypowa warstwa audiowizualna, która nie przywodzi na myśl wielkich tytułów AAA. Ma ona jednak w sobie coś intrygującego, bo wszystko to dodatkowo okraszone jest ciekawymi komentarzami na temat tworzenia niektórych mechanik w grach takich jak The Last of Us czy Persona 5.

Interaction Isn’t Explicit dostępne jest do odebrania za darmo z PlayStation Store. Co istotne, w przypadku tej produkcji subskrypcja PS Plus nie jest wymagana. Zamierzacie sprawdzić, czym jest ów projekt? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: pepper.pl

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.