Czyżby It Takes Two zmierzało na Switcha? Znany informator nie ma wątpliwości

It Takes Two

It Takes Two to bez wątpienia jedna z ciekawszych pozycji, jakie zostały wydane w 2021 roku. Ta bardzo przyjemna kooperacyjna platformówka zyskała uznanie w oczach graczy na całym świecie. Produkcja ukazała się do tej pory na prawie wszystkich popularnych platformach, a według plotek za jakiś czas określenie „prawie” będzie można wyrzucić do kosza.

REKLAMA

Według Snitcha It Takes Two pojawi się wreszcie na Nintendo Switch

It Takes Two wiadomość Snitcha
Wiadomość wysłana przez Snitcha dotycząca It Takes Two

Jak donosi portal What If Gaming znany leaker The Snitch, wrzucił na swój prywatny serwer Discord dość ciekawą wiadomość. Przedstawia ona garść emotikon ukazujących między innymi drzewo, zegar, rodzinę i książkę, otoczone z dwóch stron symbolami Nintendo Switch. Jest to oczywista aluzja do It Takes Two, które w opinii Snitcha zmierza na konsolę „czerwonych”. Nie wiadomo jednak kiedy i w jakiej formie gra pojawi się na konsoli Nintendo, choć w tej drugiej kwestii niektórzy spekulują, że rozgrywka może być strumieniowana z chmury.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Jak to zawsze z plotkami bywa, nie można brać ich za pewnik, nawet jeśli mowa o kimś tak popularnym i wiarygodnym jak The Snitch. Możliwe, że czegoś więcej dowiemy się podczas Nintendo Direct. Jeśli tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje o It Takes Two na Switchu, to na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!