Czyżby It Takes Two zmierzało na Switcha? Znany informator nie ma wątpliwości

It Takes Two

It Takes Two to bez wątpienia jedna z ciekawszych pozycji, jakie zostały wydane w 2021 roku. Ta bardzo przyjemna kooperacyjna platformówka zyskała uznanie w oczach graczy na całym świecie. Produkcja ukazała się do tej pory na prawie wszystkich popularnych platformach, a według plotek za jakiś czas określenie „prawie” będzie można wyrzucić do kosza.

Według Snitcha It Takes Two pojawi się wreszcie na Nintendo Switch

It Takes Two wiadomość Snitcha
Wiadomość wysłana przez Snitcha dotycząca It Takes Two

Jak donosi portal What If Gaming znany leaker The Snitch, wrzucił na swój prywatny serwer Discord dość ciekawą wiadomość. Przedstawia ona garść emotikon ukazujących między innymi drzewo, zegar, rodzinę i książkę, otoczone z dwóch stron symbolami Nintendo Switch. Jest to oczywista aluzja do It Takes Two, które w opinii Snitcha zmierza na konsolę „czerwonych”. Nie wiadomo jednak kiedy i w jakiej formie gra pojawi się na konsoli Nintendo, choć w tej drugiej kwestii niektórzy spekulują, że rozgrywka może być strumieniowana z chmury.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Jak to zawsze z plotkami bywa, nie można brać ich za pewnik, nawet jeśli mowa o kimś tak popularnym i wiarygodnym jak The Snitch. Możliwe, że czegoś więcej dowiemy się podczas Nintendo Direct. Jeśli tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje o It Takes Two na Switchu, to na pewno o tym napiszemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.