It Takes Two osiągnęło gigantyczny sukces! Hazelight świętuje 3. urodziny gry i chwali się wynikami

It Takes Two

Od premiery It Takes Two minęły wczoraj dokładnie trzy lata. Studio Hazelight nie zapomniało o kolejnych urodzinach swojej produkcji i postanowiło odpowiednio uczcić ten moment. Deweloperzy pochwalili się bowiem gigantycznym sukcesem wspomnianego tytułu.

Studio Hazelight ujawniło nowe wyniki sprzedaży It Takes Two

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano, że sprzedaż It Takes Two przekroczyła 16 milionów egzemplarzy. Oznacza to, że w ostatnią produkcję Hazelight Studios zagrało ponad 32 miliony osób. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę niesamowity wynik, zwłaszcza że wspomniany tytuł dostępny jest w bibliotece EA Play i Xbox Game Pass Ultimate.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, May oraz Cody niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.

– informuje opis gry na Steam.

It Takes zadebiutowało 26 marca 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W listopadzie 2022 roku gra trafiła również na Nintendo Switch. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją studia Hazelight? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.