Jacek Rozenek ponownie użyczy głosu Geraltowi z Rivii? Znany aktor jest otwarty na współpracę

Wiedźmin 3 Geralt

W październiku 2022 roku, przy okazji piętnastej rocznicy premiery pierwszej odsłony przygód Geralta z Rivii CD Projekt RED oficjalnie zapowiedziało, że pracuje na Wiedźminem Remake. Informacja ta rozgrzała fanów uniwersum stworzonego pierwotnie przez Andrzeja Sapkowskiego. Niemal od razu po tym komunikacie polscy gracze zaczęli zastanawiać się nad jedną z ważniejszych kwestii, a mianowicie kto ostatecznie użyczy głosu sławnemu Białemu Wilkowi.

Jacek Rozenek jest chętny, aby ponownie użyczać głosu Geraltowi z Rivii

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3, Yennefer i Geralt

W nieopublikowanym jeszcze wywiadzie dla polskiego protalu GryOnline.pl Jacek Rozenek, który do tej pory użyczał głosu Geraltowi z Rivii w grach CD Projekt Red, stwierdził, że jest otwarty na dalszą współpracę ze studiem. Aktor przyznał, że czuje się już na siłach, aby ponownie „wejść w buty” legendarnego Białego Wilka i gdyby „Redzi” zaproponowali mu udział przy Wiedźminie Reamke, to na pewno by się na to zdecydował.

Jacek Rozenek dał także jasno do zrozumienia, że Geralt powróci przy okazji nowej trylogii przygotowywanej przez CD Projekt RED, choć — co oczywiste — nie zdradził dokładnie jaką rolę odegrałby Rzeźnik z Blaviken w zapowiedzianej jakiś czas temu kolejnej serii gier.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Dla fanów polskojęzycznej wersji są to bez wątpienia bardzo dobre informacje, zwłaszcza że wiele osób nie wyobraża sobie w tej roli nikogo innego. Pozostaje więc mieć nadzieję, że wieści te dotrą do „Redów” i niebawem oficjalnie dowiemy się o angażu Jacka Rozenka w nadchodzące dzieła osadzone w świecie Wiedźmina.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.