Jagged Alliance 3 zaprezentowane. Nadchodzi gratka dla fanów strategii

Jagged Alliance 3

Pierwszy raz o Jagged Alliance 3 usłyszeliśmy jeszcze w 2021 roku, kiedy to potwierdzono, że taktyczna pozycja powstaje. Zdradzono kilka szczegółów, jak to, że akcja została osadzona w pogrążonym w chaosie państwie Grand Chien, a naszym celem będzie przywrócenie w nim porządku. To, jaka przyszłość czeka rzeczony kraj, ma zależeć od tego, jakie decyzje podejmiemy w trakcie kampanii fabularnej.

REKLAMA

Trailer Jagged Alliance 3 z THQ Nordic Showcase 2022 pokazuje najważniejsze elementy gry

Jagged Alliance 3 – trailer

W trakcie THQ Nordic Showcase 2022 postanowiono przedstawić jeszcze szerzej ową grę, publikując kolejne konkrety. Z tych najważniejszych trzeba zaznaczyć, że strategiczna produkcja od studia Haemimont Games zaoferuje kampanię, którą będziemy mogli przejść w trybie kooperacji. Ponadto do naszej dyspozycji zostanie oddana masa możliwości – twórcy zapewnią ogromne lokacje, dzięki czemu będziemy mogli przechodzić misje na różne sposoby.

Sprawdź także: Słuchawki do PS5 – najlepsze modele

Jagged Alliance zmierza na platformę PC i trzeba przyznać, że gra wygląda naprawdę przyzwoicie. Jednakże deweloperzy nie byli skorzy podzielić się z nami datą premiery, więc możemy założyć, że produkcja pojawi się na półkach sklepowych nie wcześniej niż w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!