Polskie Japanese Drift Master z ogromnym zainteresowaniem. Nie uwierzycie, ilu graczy pobrało demo

Japanese: Drift Master

Demo Japanese Drift Master zostało oficjalnie zakończone. Deweloperzy ze studia Gaming Factory postanowili natomiast podsumować ostatnie miesiące i podzielić się kilkoma statystykami. Okazuje się, że wersja demonstracyjna polskiej gry wyścigowej cieszyła się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród użytkowników komputerów osobistych.

Demo Japanese Drift Master zakończone. Twórcy dzielą się statystykami i dziękują graczom

Japanese: Drift Master – materiał podsumowujący demo

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym materiale wideo demo Japanese Drift Master pobrano ponad 750 tysięcy razy. Deweloperzy ze studia Gaming Factory przypominają również, że wersja demonstracyjna wspomnianej produkcji doczekała się 5 aktualizacji. Twórcy nie zapomnieli również podziękować graczom, którzy w ciągu ostatnich miesięcy wypełnili aż dwa tysiące ankiet.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bardzo Wam za wszystko dziękujemy! Z okazji zakończenia dema Japanese Drift Master, nasza ekipa przygotowała dla Was filmik. Poznajcie członków rodziny JDM, którzy każdego dnia pracują przy powstawaniu tej gry. Czytamy wszystkie Wasze wiadomości i staramy się realizować wiele z Waszych pomysłów. Razem pracujemy nad sukcesem tego tytułu.

– napisali twórcy w komunikacie opublikowanym na Steam.

Gaming Factory zapowiada także, że w nadchodzących miesiącach będzie dzielić się kolejnymi materiałami i informacjami na temat Japanese Drift Master. Polskie studio zamierza m.in. podzielić się poradami, które pozwolą graczom zostać „mistrzami driftu”, a także przedstawią postacie i miejsca ze świata gry.

Na koniec warto przypomnieć, że Japanese Drift Master powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Czekacie na pełną wersję wspomnianej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.