Demo Japanese Drift Master już dostępne! To polska propozycja dla fanów klasycznych Szybkich i wściekłych

Japanese Drift Master

Pamiętacie jeszcze czasy, gdy filmy „Szybcy i wściekli” były o wyścigach? W 2006 roku pojawiła się odsłona „Tokio Drift”, która zabrała nas do Japonii. Teraz fani tamtych czasów mogą je sobie przypomnieć za sprawą wersji demo polskiej gry Japanese Drift Master.

Demo Japanese Drift Master już dostępne na PC

Zwiastun Japanese Drift Master

Jak poinformował dziś producent Japanese Drift Master – studio Gaming Factory – demo gry jest już dostępne na Steamie. Deweloper zaznacza, że będzie ono stale ulepszane i dostępne do końca stycznia 2024 roku.

Skojarzenie gry z „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” jak najbardziej nie jest przypadkowe. Podobnie jak w filmie, bohaterem Japanese Drift Master będzie obcokrajowiec, który chce zasłynąć na japońskiej scenie driftingowej.

Gra rzecz jasna będzie się skupiać na tematyce driftu. To odróżnia ją od pozostałych wydań tytułów wyścigowych, które debiutowały w ostatnim czasie.

W takiej pozycji naturalnie nie mogło zabraknąć systemu tuningu. Twórcy obiecują nam możliwość personalizacji aut w japońskim stylu.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Samo Japanese Drift Master nie ma jeszcze daty premiery. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.