To już (prawie) pewne – Judgment zmierza do Xbox Game Pass

Judgment

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się powiększa. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo wzbogaci ją Judgment, czyli wysoko oceniana gra od twórców popularnej serii Yakuza. Grafika, która została opublikowana na koncie usługi Microsoftu w mediach społecznościowych, nie może być przypadkowa.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Judgment niedługo w Xbox Game Pass? Na to wygląda

Made a slight error in the original but it's ok we fixed it with some help from our friends at @GroundedTheGame (great handwriting btw) pic.twitter.com/lRKtLdrQIB

— Xbox Game Pass (@XboxGamePass) June 21, 2021

Made a slight error in the original but it's ok we fixed it with some help from our friends at @GroundedTheGame (great handwriting btw) pic.twitter.com/lRKtLdrQIB

— Xbox Game Pass (@XboxGamePass) June 21, 2021

Na oficjalnym profilu Xbox Game Pass na Twitterze pojawił się wpis z grafiką zawierającą imiona popularnych bohaterów z gier. Niedługo później na koncie XGP wylądował kolejny tweet, będący niejako korektą poprzedniego; z listy wykreślono postać Takayuki Yagam, czyli protagonisty Judgment. Zostało to wyraźnie zaznaczone, a znając Xboxa – to nie może być przypadek.

Tak więc wszystko wskazuje na to, że wkrótce do Xbox Game Pass zawita wymieniona gra. Nie jest jednak jasne, kiedy produkcja pojawi się w usłudze ani na jakich platformach będzie można ją uruchomić. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Microsoftu. Jest spora szansa, że Judgment znajdzie się na liście drugiej porcji czerwcowych gier w Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z