To już (prawie) pewne – Judgment zmierza do Xbox Game Pass

Judgment

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się powiększa. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo wzbogaci ją Judgment, czyli wysoko oceniana gra od twórców popularnej serii Yakuza. Grafika, która została opublikowana na koncie usługi Microsoftu w mediach społecznościowych, nie może być przypadkowa.

Judgment niedługo w Xbox Game Pass? Na to wygląda

Na oficjalnym profilu Xbox Game Pass na Twitterze pojawił się wpis z grafiką zawierającą imiona popularnych bohaterów z gier. Niedługo później na koncie XGP wylądował kolejny tweet, będący niejako korektą poprzedniego; z listy wykreślono postać Takayuki Yagam, czyli protagonisty Judgment. Zostało to wyraźnie zaznaczone, a znając Xboxa – to nie może być przypadek.

Tak więc wszystko wskazuje na to, że wkrótce do Xbox Game Pass zawita wymieniona gra. Nie jest jednak jasne, kiedy produkcja pojawi się w usłudze ani na jakich platformach będzie można ją uruchomić. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Microsoftu. Jest spora szansa, że Judgment znajdzie się na liście drugiej porcji czerwcowych gier w Xbox Game Pass.

Dyskusja na temat wpisu