Powstanie trzecia gra Jurassic World. Frontier Developments powraca do znanego cyklu

Jurassic World Evolution 2

Cykl Jurassic World Evolution nie zdobył zbytnio uznania graczy, ale jego twórcy się nie poddają. Frontier Developments ogłosił bowiem powrót do popularnej franczyzy. Na kolejną produkcję studia będziemy musieli jednak trochę zaczekać.

Trzecia gra Jurassic World zapowiedziana. Jest termin premiery

Zwiastun Jurassic World Evolution 2

Jak dotąd seria Jurassic World Evolution radzi sobie dosyć średnio. Niemniej jak zaznacza Frontier Developments, cykl ten jest jego najlepiej sprzedającą się franczyzą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że właśnie zapowiedziano trzecią grę Jurassic World. Na razie nie ma mowy o podserii Evolution, więc może być to kompletnie nowy tytuł.

Na niego będziemy musieli jednak trochę zaczekać. Zadebiutuje on bowiem dopiero w roku fiskalnym 2026, czyli pomiędzy 1 czerwca 2025 a 31 marca 2026 roku.

Miejmy nadzieję, że tym razem brytyjscy deweloperzy stworzą lepszy produkt. Tak uznana marka zasługuje bowiem na nową, świetną grę.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.