Świetny Jusant z Xbox Game Pass doczeka się wydania fizycznego. Ale wyłącznie na PS5

Jusant PS5

Jusant to gra, która niespodziewanie okazała się świetną pozycją w Xbox Game Pass. Nic więc dziwnego, że doczeka się wydania fizycznego. Te będzie jednak dostępne wyłącznie na PS5.

Jusant – wydanie fizyczne na PS5 zapowiedziane

Wydanie fizyczne Jusant

Fajnie, że niektórzy wydawcy nadal decydują się na produkcję wydań fizycznych gier. Takim przykładem jest Jusant, które również otrzyma swoją pudełkową edycję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kwiatek z Game Passa zostanie wydany w pudełkach niestety wyłącznie na PS5. Ogółem doczekamy się dwóch edycji: standardowej oraz Deluxe.

W przypadku tej drugiej gracze otrzymają poza standardowym pudełkiem z grą także certyfikat autentyczności, artbook, soundtrack na dwóch płytach winylowych, 4 litografie i kolekcjonerskie opakowanie.

Ceny prezentują się różnie. Edycja standardowa będzie kosztować 39,90 euro (ok. 169 zł), a Deluxe 149,90 euro (ok. 637 zł). Zamówienia są realizowane wyłącznie przez stronę internetową wydawcy, a premiera jest planowana na październik 2024 roku.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.