Dwie gry z serii Kangurek Kao na Steamie i w Epic Games Store! Rodzime hity kupicie już za kilka dni

KAO Tajemnica Wulkanu

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, Kangurek Kao przetarł szlak innym uznanym polskim deweloperom. Gry z tej serii w zamierzchłych czasach debiutowały nawet na takich konsolach jak Nintendo GameCube, PS2 czy Xbox. Teraz starsi gracze mają okazję do przypomnienia sobie pierwszej oraz trzeciej odsłony cyklu, jako że te wkrótce trafią na Steama i do Epic Games Store.

Kangurek KAO i KAO: Tajemnica Wulkanu trafią na Steama i do Epic Games Store jeszcze w tym miesiącu

KAO Tajemnica Wulkanu
KAO: Tajemnica Wulkanu

Seria KAO to nasza polska odpowiedź na niezwykle popularne gry spod szyldu Crasha Bandicoota. Jej ostatnia odsłona ukazała się w 2022 roku.

Starsze gry opowiadające o przygodach sympatycznego kangura mogliśmy natomiast bez problemu zakupić w postaci trylogii na GOG-u. W asortymencie Steama i w Epic Games Store brakowało za to klasycznego Kangurka KAO oraz trzeciej części KAO: Tajemnicy Wulkanu, co zmieni się już wkrótce.

Tak więc nie przedłużając: już 27 kwietnia 2023 roku obydwie powyższe produkcje trafią do wirtualnej dystrybucji w tych dwóch popularnych sklepach. Z całą pewnością jest to niezła okazja dla starszych graczy, aby nieco przypomnieć sobie czasy ich dzieciństwa.

Zobacz też: Najlepsze lekkie laptopy

Za powstanie Kangurka Kao odpowiada warszawskie studio Tate Multimedia. Firma wydała oraz wyprodukowała w przeszłości jeszcze kilka innych, mniejszych tytułów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.