Karma The Dark World to gratka dla fanów psychologicznych thrillerów. Zobacz klimatyczny zwiastun

Karma The Dark World

Zapowiada się kolejna gratka dla zwolenników psychologicznych thrillerów z pogranicza horroru. Wszystko za sprawą nowego zwiastuna Karma The Dark World. Gra wygląda niezwykle klimatycznie.

Karma The Dark World – zwiastun

Karma The Dark World – zwiastun

Za tworzenie Karma The Dark World odpowiada zespół Pollard Studio. Wydawnictwem zajmie się z kolei uznane Wired Productions.

Właśnie mogliśmy zapoznać się z najnowszym zwiastunem gry. Zabierze nas ona do NRD roku 1984. W osobliwym świecie rządzi Leviathan Corporation, a naszym zadaniem – jako protagonista o imieniu Daniel – jest „zbadanie działań, które odbyły się we wskazanym czasie”.

Trzeba przyznać, że brzmi to dosyć tajemniczo, podobnie zresztą jak cała produkcja. Zapowiada się, że deweloperzy zabiorą nas do rzeczywistości, w której odkryjemy wiele sekretów niezwykle potężnej korporacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety Karma The Dark World nie ma jeszcze daty premiery. Wiemy jednak, że tytuł ten pojawi się na PC, PS5 i Xboxach Series X|S. Jest na co czekać!

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.