Jedna z ciekawych gier na PS4 i PS5 trafi wreszcie na Xboxy! Poznaliśmy oficjalną datę premiery

Kena: Bridge of Spirits Xbox

Wojny konsolowe coraz częściej zdają się odchodzić do lamusa i dla graczy są to jednoznacznie pozytywne wieści, szczególnie że wiele na tym zyskują. Do tej pory tylko Xbox zdecydował się na udostępnienie swoich gier na konkurencyjnych platformach, teraz zaś sytuacja się odwróciła. Okazuje się, że produkcja, która do tej pory dostępna była na PC i PS5 trafi także na platformę „zielonych”.

Kena Bridge of Spirits trafi wreszcie na konsole Xbox

Zwiastun wydania Kena Bridge of Spirits na konsole Xbox

W tym przypadku mowa o Kena Bridge Spirits, które debiutowało we wrześniu 2021 roku, a które stało się z miejsca jedną ciekawszych i bardziej docenianych gier na PS5. Pozycję tą doceniło nie tylko wielu recenzentów, ale też graczy, którzy dali jej swój kredyt zaufania. Wedle najnowszych informacji tytuł ten trafi na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S już 15 sierpnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kena Bridge Spirits to pozycja opowiadająca historię młodej, ale odważnej przewodniczki duchów. Zbieg wydarzeń sprawia, że musi ona nie tylko zadbać o wieczysty spokój dusz zmarłych, ale też zaprowadzić porządek w jednej z wiosek. Tym, co wyróżnia Kenę, to jej przyjemna dla oka oprawa wizualna oraz ciekawe podejście do aspektów gameplayu.

Kena Bridge of Spirits
Kena Bridge of Spirits

Gracze mogą liczyć więc na walki z bossami, zagadki środowiskowe oraz eksplorację bardzo ciekawego, oraz pełnego tajemnic fantastycznego świata. Oczywiście wszystko to będzie możliwe dzięki bogatym zdolnością samej bohaterki, które dość swobodnie będzie można wykorzystywać.

Warto też podkreślić, że Kena Bridge Spirit nie jest tytułem ekskluzywnym, bo trafiła ona na PC tego samego dnia, którego zagościła na PS4 i PS5. Jest to jednak bardzo dobra wiadomość, dla każdego, kto akurat nie posiada żadnej z tych platform, a sama produkcja go po prostu przekonała. Zamierzacie ograć Kenę? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube: Ember Lab

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.