Wyczekiwany Killing Floor 3 z terminem premiery! Gra doczekała się materiału PC Games Show

Killing Floor 3

Od zapowiedzi Killing Floor 3 na ubiegłorocznych targach gamescom wielu graczy spragnionych było jakichkolwiek nowych wieści na tego tytułu. Twórcy przez cały ten czas najwidoczniej nie zamierzali próżnować, bo podczas wczorajszego PC Games Show doczekaliśmy się wyjątkowo zjawiskowego trailera. Fani serii mogą raczej spać spokojnie, bo poznaliśmy przybliżony termin premiery.

Killing Floor 3 na specjalnym materiale zachwyca natężeniem akcji i brutalności

Sam zwiastun Killing Floor 3 opracowany na potrzeby pokazu PC Games Show to wręcz kwintesencja tego, czego fani marki Killing Floor mogli oczekiwać. Jest brutalnie, szybko, a wszystko to w akompaniamencie prog-metalowej łupaniny, która uzupełnia cały materiał jak mało co.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Skupiając się jednak na konkretach, to sami twórcy przyznają, że głównym ich celem jest rozwijanie tego, co „zagrało” w Killing Floor 2 i rzuceniem graczom jeszcze większego wyzwania. Okazuje się bowiem, że ekipa z Tripwire Interactive popracowała trochę nad zachowaniami przeciwników, czyniąc ich bardziej niebezpiecznymi i zmuszając graczy do większej uwagi.

Zasadniczo nie chodzi o to, który przeciwnik jest najbliżej nas, a ten, który najszybciej do nas dotrze, który spowoduje większe obrażenia. To po prostu więcej sposobów na wzmocnienie akcji, ale także elementów horrorowych.

Tripwire Interactive

Innym ciekawym aspektem jest także kwestia poprawionego i bardziej szczegółowego systemu wykrywania trafień. Oznacza to, że będziemy mogli dosłownie odstrzelić każdą część ciała, a dodatkowo na przeciwnikach pozostawać będą ślady po naszych pociskach.

Wszystko to zapowiada się więc znakomicie dla każdego fana brutalnych i krwawych gier FPS. Teraz pozostaje tylko czekać na ujawnienie daty premiery. Ta ma nastąpić „na początku 2025 roku”, więc już za stosunkowo niedługo. Killing Floor 3 trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: PC Games Show 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.