Kingdom Come Deliverance 2 staje się faktem?! Czescy deweloperzy zapraszają na pokaz

Kingdom Come Deliverance

Od kilku ładnych lat wszyscy, którzy dali się omamić urokowi średniowiecznych Czech z utęsknieniem oczekują jakichkolwiek nowych wieści związanych z kolejną produkcją od Warhorse Studios. Do tej pory jednak nawet o plotki lub pogłoski było ciężko, co sprawiło, że wiele osób porzuciło jakiekolwiek nadzieję lub po prostu o tej pozycji zapomniało. Najwidoczniej czeskie Warhorse Studios przez cały ten czas ciężko pracowało i ma dla nas niespodziankę.

Warhorse Studios zaprasza na tajemniczy pokaz, a gracze spodziewają się Kingdom Come Deliverance 2

Wczoraj na oficjalnych social mediach Warhorse Studios pojawił się niezwykle intrygujący wpis, który rozgrzał do czerwoności wielu graczy oraz tzw. obserwatorów. Okazuje się, że czeskie studio już w najbliższy czwartek, 18 kwietnia o godzinie 20:00 zaprezentuje światu swoją zupełnie nową grę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W zasadzie to jedyne informacje, które otrzymaliśmy, ale już sam ten fakt wywołał w internecie spore poruszenie. Wiele osób spodziewa się bowiem, że w przyszłym tygodniu dane nam będzie doczekać się prezentacji Kingdom Come Deliverance 2.

Co prawda sam wpis tego nie zdradza, jednak biorąc pod uwagę wielki sukces pierwszej odsłony, tak głupotą ze strony twórców byłoby porzucanie tak popularnego IP. Biorąc jednak pod uwagę charakter przedstawionej grafiki, tak można spodziewać się wielkiego powrotu.

Wszystko jednak okażę się już w przyszły czwartek i wiele wskazuje na to, że będzie to jedna z gorętszych zapowiedzi całego 2024 roku. Oby tylko twórcy nie kazali nam czekać przesadnie długo na premierę, w końcu od premiery pierwszej części minęło w tym roku już 6 lat, a to w branży naprawdę szmat czasu.

Źródło: Twitter/X: Warhorse Studios

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.