Kingdom Come: Deliverance 2 oficjalnie jeszcze w 2024 roku! Wyciekł zwiastun potwierdzający kontynuację

kingdom come deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance to unikalne RPG od czeskiego studia Warhorse, które zostało przyjęte przez graczy bardzo ciepło. Kontynuacja wydawała się więc tylko kwestią czasu, dlatego nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dzisiaj do sieci wyciekł jej zwiastun. Kingdom Come: Deliverance 2 to już fakt, a gra zostanie wydana jeszcze w 2024 roku!

Kingdom Come: Deliverance 2 potwierdzone, wyciekł zwiastun i termin premiery

Kingdom Come Deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Jak poinformowano na łamach serwisu Insider Gaming, portal IGN doprowadził do wycieku zwiastuna Kingdom Come: Deliverance 2. Z materiału dowiedzieliśmy się też, że gra zadebiutuje jeszcze w 2024 roku, choć dokładnej daty premiery nie poznaliśmy. Produkcja trafi wyłącznie na PC, Xbox Series X|S oraz PS5 – konsole starej generacji, z Nintendo Switch włącznie, zostały pominięte.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z uwagi na fakt, że zwiastun Kingdom Come: Deliverance 2 wyciekł, nie będziemy go dalej udostępniać, ale bez trudu można go znaleźć w sieci. Niemniej szukanie go nie ma większego sensu, ponieważ jak informuje Insider Gaming, już dzisiaj – 18 kwietnia – gra zostanie oficjalnie zapowiedziana, a rzeczony trailer trafi do szerszej publiki.

Kiedy Kingdom Come: Deliverance 2 zostanie ujawnione przez samych twórców, na pewno przeczytacie o tym na XGP – ze wszystkimi szczegółami. Czekacie na premierę tejże produkcji, czy „jedynka” Wam nie podeszła? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.