Kingdom Come: Deliverance z datą premiery na Nintendo Switch! Ruszyła przedsprzedaż nagradzanego RPG

Kingdom Come Deliverance na Nintendo Switch

Podczas dzisiejszego pokazu Nintendo Direct Partner Showcase nie brakowało ciekawych tytułów. Spośród najważniejszych pozycji można wymienić Pentiment i Grounded, a także Star Wars: Battlefront Classic Collection. Nie zapomniano o fanach RPG czekających na ujawnienie daty premiery Kingom Come: Deliverance na Nintendo Switch.

Kingdom Come: Deliverance trafi na Nintendo Switch już w marcu

W ubiegłym tygodniu twórcy Kingdom Come: Deliverance zdradzili, iż w ciągu sześciu lat po grę sięgnęło 6 mln osób. Biorąc pod uwagę popularność Nintendo Switch, istnieje szansa, że na poprawę tego wyniku nie trzeba będzie długo czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hit studia Warhorse trafi na przenośną konsolę 15 marca 2024 roku. Mowa tu o wersji Royal Edition, zawierającej pełen komplet dotychczas wydanych DLC:

  • A Woman’s Lot
  • Band of Bastards
  • From the Ashes
  • The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon
  • Treasures of The Past

Spośród wszystkich rozszerzeń na szczególną uwagę zasługuje rozbudowane fabularnie A Woman’s Lot, wypełnione humorem The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon oraz umożliwiające odbudowanie i zarządzanie własną wioską From the Ashes.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery wystartowała przedsprzedaż. Kingdom Come: Deliverance Royal Edition dostępne jest w oficjalnym sklepie Nintendo w cenie 49,99 USD (ok. 200 zł).

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.