Kingdom The Blood to produkcja bazująca na popularnym serialu Netflixa. Gra otrzymała pierwsze zwiastuny

Kingdom The blood

Na temat growych adaptacji filmów czy seriali można powiedzieć zarówno dużo złego, jak i dużo dobrego; wszystko zależy od tego, o jakiej produkcji mówimy. Mimo tego co jakiś czas dowiadujemy się, że powstają tego typu pozycje i co ciekawe przyciągają one sporo osób, którzy co do zasady są fanami danej pozycji znanej ze „srebrnego ekranu”. Jedną z takich gier może być Kingdom The Blood, która bazuje na całkiem popularnym serialu dostępnym na platformie Netflix.

Kingdom The Blood ma oferować crossplatformową rozgrywkę pomiędzy PC a urządzeniami mobilnymi

Kingdom The Blood — zapowiedź

Kingdom The Blood w założeniu ma być grową adaptacja serialu Kingdom, który dostępny jest na Netflixie. Za projekt ten odpowiada południowokoreańskie studio Action Square, które w przeszłości tworzyło głównie produkcje przeznaczone na urządzenia mobilne. Będzie ona opowiadać historię o apokalipsie zombie, która dzieje się w średniowiecznej Korei.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Kingdom The Blood — trailer z elementami gameplayu

Produkcja ma zaoferować stworzenie swojej własnej postaci, której zadaniem będzie eksterminacja kolejnych zastępów nieumarłych przeciwników. Zaletą tej gry — w opinii deweloperów — ma być implementacja tradycyjnego koreańskiego tańca miecza. Poza tym do dyspozycji graczy dostępne będą specjalne mocne, które mają jeszcze bardziej urozmaicać potyczki.

Przeczytaj też: Monitor do laptopa — najlepsze modele

Kingdom The Blood ma oferować kilka trybów rozgrywki; poza tym nastawionym na poznanie fabuły tej gry dostępny będzie także moduł podboju oraz kooperacja. Twórcy zapowiadają również starcia PvP w formule pojedynków „1 na 1”.

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie gra trafi na rynek; na razie pewne jest, iż będzie ona dostępna na PC oraz… na urządzeniach mobilnych. Co ciekawe, w ramach tego możliwa będzie rozgrywka crossplatformowa, która umożliwi przeskok pomiędzy wersją pecetową a tą dostępną na Androidach czy iOS. Niestety, deweloperzy nie wspomnieli, czy produkcja w przyszłości trafi również na konsole.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.