Znamy kolejną darmową grę w Epic Games Store! Steampunkowe RPG zgarniesz w przyszłym tygodniu

Epic Games Store

Epic Games Store to obecnie największy konkurent szalenie popularnego Steama. Tim Sweeney i spółka od lat nieprzerwanie kontynuują tradycję rozdawania graczom gier na PC za darmo. Właśnie poznaliśmy kolejny tytuł, który już w przyszłym tygodniu wszyscy chętni będą mogli odebrać całkowicie bezpłatnie.

Circus Electrique to kolejna gra za darmo w Epic Games Store – kiedy zostanie udostępniona?

Zwiastun Circus Electrique

Właśnie dowiedzieliśmy się, że kolejną darmową grą w Epic Games Store będzie Circus Electrique – steampunkowa produkcja, będąca połączeniem RPG-a oraz strategii, której akcja rozgrywa się w Londynie. Tytuł studia ZEN zostanie udostępniony bezpłatnie na platformie EGS począwszy od 9 maja od 17:00. Będzie go można odebrać najpóźniej do 16 maja, do 16:59.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Circus Electrique na Steamie kosztuje obecnie 79,99 zł, a sama gra zbiera bardzo dobre oceny. W rzeczonej produkcji obejmujemy kontrolę nad cyrkowymi akrobatami, którzy muszą rozwiązać zagadkę, dlaczego przypadkowi mieszkańcy Londynu nagle stają się żądnymi krwi zabójcami.

Pod koniec warto przypomnieć, że obecnie w Epic Games Store można odebrać za darmo Orcs Must Die 3! oraz Cat Quest II. Gry pozostają bezpłatne do 9 maja do 16:59.

Źródło: VGC

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.