Kolejne klasyki Electronic Arts trafiły na Steam! Świetne gry dostępne za śmieszne niskie kwoty

Electronic Arts i Steam

Electronic Arts najwidoczniej zdaje sobie sprawę, że w swojej ofercie posiada wiele uznanych klasyków, które do dziś cieszą całkiem pokaźne grono graczy z całego świata. Do tej pory wszystkie one dostępne były z poziomu EA App (wcześniej Origin), co skutecznie potrafiło zniechęcać do ich zakupu. Teraz jednak znacząco się to zmieniło, bo amerykański wydawca przygotował wyjątkowo ciekawą niespodziankę.

Electronic Arts udostępnia kilka swoich klasyków na Steam w atrakcyjnej cenie

Materiał promujący nowe gry EA na Steam

Zgodnie z komunikatem Electronic Arts dodało na Steam kilka swoich klasyków, które do tej pory dostępny były wyłącznie za pośrednictwem ich własnego sklepu. W ten oto sposób na platformie Valve można skompletować wyjątkowo popularny cykl RTS-ów Command and Conquer.

Poza tym amerykański wydawca wrzucił na Steam kilka innych produkcji, a pełna lista prezentuje się następująco:

  • Command & Conquer: The Ultimate Collection;
  • Sim City 3000 Unlimited;
  • Populous;
  • Populous 2: Trials of the Olympic Gods;
  • Populous: The Beginning;
  • Dungeon Keeper Gold;
  • Dungeon Keeper 2;
  • Sid Meier’s Alpha Centauri Planetary Pack;
  • The Saboteur.

Z tej okazji wszystkie wspomniane gry dostępne są teraz z rabatami sięgającymi nawet 60%. Dzięki temu takie Dungeon Keeper Gold czy Dungeon Keeper 2 można nabyć za 9,96 zł. Gry spod szyldu Command and Conquer zaś dostępne są za 50 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli wiec ktoś planował skompletować sobie kolekcję klasyków od Electronic Arts, to teraz ma ku temu znakomitą okazję. Strona z dokładną ofertą przecenionych produkcji dostępna jest pod tym adresem.

Źródło: Informacja prasowa: Monday Comms

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.