Oficjalne obudowy do PS5 już dostępne w Polsce. Można je zamawiać w niezłych cenach

PS5 obudowy

Obudowy do PlayStation 5 od Sony ukazały się już dość dawno temu, ale dotychczas nie można ich było kupić w Polsce drogą oficjalną. To się jednak zmieniło, bo popularny elektromarket wrzucił je już do swojej oferty. Kolorowe covery można zamawiać z dostawą do kilku dni.

Kolorowe obudowy do PS5 dostępne w Polsce

Kolorowe obudowy do PS5 na wideo

W zeszłym roku Sony wypuściło na rynek oficjalne obudowy do PlayStation 5, które miały być alternatywą dla rozwiązań firm trzecich. Niestety Japończycy przez długi czas zwlekali z wprowadzeniem ich do Polski, ale jak się okazuje, obecnie RTV EURO AGD ma w swojej ofercie kolorowe panele. Można je zamawiać z linków poniżej — zarówno do PS5 z napędem jak i wersji Digital Edition.

Kolorowe obudowy do PS5 (wersja z napędem):

Kolorowe obudowy do PS5 Digital (wersja bez napędu):

Przeczytaj też: Kierownica do PS5 — najlepsze modele

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Skusicie się na któryś panel? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z