Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase zapowiedziana. Poznamy m.in. nowe tytuły zmierzające do Game Passa

Xbox & Bethesda Games Showcase

Microsoft zapowiedział konferencję Xbox & Bethesda Games Showcase. Wydarzenie odbędzie się w pierwszej połowie czerwca i będzie transmitowane na żywo w internecie. Podczas prezentacji poznamy m.in. nowe gry od Xbox Game Studios i Bethesdy, a także kolejne tytuły, które pojawią się w Xbox Game Pass na premierę.

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase – jak oglądać?

Xbox + Bethesda

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase wystartuje 13 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wszyscy chętni będą mogli ją oglądać całkowicie za darmo na jednej z poniższych platform:

Wydarzenie zapowiada się naprawdę interesująco. Ciężko powiedzieć, jakich gier należy się spodziewać, ale niewykluczone, że Bethesda w końcu napomknie coś o nowej odsłonie The Elder Scrolls lub Fallouta. Pod koniec warto wspomnieć, że Microsoft ogłosił też Xbox Fan Fest, który wystartuje w formie cyfrowej już niedługo. Więcej o tym przedsięwzięciu można przeczytać w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z