To jeszcze nie koniec – Microsoft zapowiada konferencję Xbox Games Showcase: Extended!

Xbox Games Showcase: Extended

Wczoraj odbyła się konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase, na której poznaliśmy tytuły grubo ponad 30 gier zmierzających do Game Passa. Wygląda jednak na to, że Microsoft ma do powiedzenia jeszcze więcej, bo firma właśnie zapowiedziała wydarzenie Xbox Games Showcase: Extended. Transmisja wystartuje już za kilka dni.

Xbox Games Showcase: Extended – jak oglądać nadchodzącą konferencję?

Konferencja Xbox Games Showcase: Extended rozpocznie się w najbliższy czwartek (17.06) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Imprezę poprowadzi Parris Lilly. Na pokazie posłuchamy rozmów z twórcami; jak na razie Microsoft potwierdził obecność przedstawicieli studiów takich jak Double Fine (Psychonauts 2), Ninja Theory (Hellblade 2), Rare (Sea of Thieves) i Obsidian Entertainment (The Outer Worlds 2).

Transmisja będzie obecna m.in. na oficjalnym kanale Xboxa w serwisie YouTube. Jak na razie ciężko powiedzieć, czy konferencja przyniesie dodatkowe zapowiedzi. Fajnie byłoby poznać tytuły kolejnych gier, które z czasem wzbogacą bibliotekę Xbox Game Pass, ale lepiej nie robić sobie wielkich nadziei.

Dyskusja na temat wpisu