Konsolowe Among Us wkrótce w Xbox Game Pass

Among Us

Na czerwcowej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym roku do Xbox Game Pass trafi konsolowa wersja Among Us. Niestety wówczas nie podano konkretnej daty, lecz dziś wiemy już wszystko. Zainteresowani gracze muszą uzbroić się w cierpliwość, choć po prawdzie przesadnie długo nie poczekamy.

REKLAMA

Among Us na konsole zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Among Us

Among Us to niezwykle popularna gra sieciowa, w której gracze muszą przygotować statek kosmiczny do odlotu, wykonując rozmaite zadania. Niestety w grupie znajdują się sabotażyści mający na celu pokrzyżowanie planów pozostałych pasażerów, dlatego na każdym kroku należy mieć oczy szeroko otwarte. Tzw. „Impostorzy” mogą bowiem psuć poszczególne elementy statku, a także zabijać inne osoby.

Among Us na PC jest dostępne w usłudze Microsoftu od dawna, lecz konsolowe wydanie dopiero teraz dostało oficjalną datę premiery – 14 grudnia 2021 roku. Jak można się domyślić, tego samego dnia gra w wersji na Xbox One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) zawita do biblioteki Xbox Game Pass. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!