Evil Genius 2: World Domination trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Evil Genius 2: World Domination

W sierpniu dowiedzieliśmy się, że z czasem do Xbox Game Pass trafi Evil Genius 2: World Domination. Niestety wówczas nie ujawniono dokładnej daty dodania gry do abonamentu, ale dzisiaj wiemy już wszystko. Nic, tylko uzbroić się w cierpliwość!

REKLAMA

Evil Genius 2: World Domination wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Evil Genius 2: World Domination

Evil Genius 2: World Domination to bezpośrednia kontynuacja kultowego RTS-a z 2004 roku. W grze wcielimy się w tytułowego Geniusza Zła, a naszym zdaniem będzie nic innego, jak przejęcie władzy nad światem. Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to takie łatwe – Siły Sprawiedliwości zrobią wszystko, aby nas powstrzymać.

Premiera konsolowego Evil Genius 2: World Domination odbędzie się 30 listopada 2021 roku i tego samego dnia gra pojawi się w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S), komputerach PC (pecetowe wydanie zadebiutowało na rynku w przedostatnim dniu marca) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!