Konsolowe Phoenix Point już dostępne w Xbox Game Pass

Phoenix Point

Wczoraj ofertę Xbox Game Pass wzbogaciło sześć nowych gier, ale przy okazji aż pięć tytułów zostało usuniętych. Z kolei dziś w usłudze Microsoftu debiutuje Phoenix Point w wersji na konsole, bo pecetowe wydanie jest już dostępne w abonamencie od dawna. Co tu dużo mówić: nowych gier nigdy dosyć!

Phoenix Point na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun Phoenix Point

Phoenix Point jest taktyczną grą strategiczną, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W wyniku pandemii groźnego wirusa, zamieniającego wszystkie napotkane na swojej drodze żywe organizmy w krwiożercze mutanty, ludzkość została zdziesiątkowana i podzielona na małe enklawy. Jako gracz staniemy na czele projektu Phoenix, a naszym zadaniem będzie ocalenie planety i odbudowanie cywilizacji.

Phoenix Point w wersji na Xbox One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. To z kolei oznacza, że wszyscy zainteresowani subskrybenci mogą powoli rozpoczynać zabawę. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z