Oryginalny kontroler pierwszego Xboxa powraca dla nowoczesnych konsol! Znamy datę premiery

DuchesS

Jakiś czas temu ogłoszono, że firma Hyperkin przywróci na rynek odświeżoną wersję klasycznego kontrolera Xbox. Teraz poznaliśmy jego oficjalną datę premiery. Pad zadebiutuje już w sierpniu.

Kontroler DuchesS – data premiery, preordery

Hyperkin-DuchesS
Hyperkin DuchesS

Hyperkin DuchesS to nowoczesna rekreacja kontrolera Duke do pierwszego Xboxa. Sprzęt został zapowiedziany jakiś czas temu, a teraz poznaliśmy jego datę premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pad zadebiutuje już 21 sierpnia 2024 roku. Zapłacimy za niego 50 dolarów, czyli około 197 zł. Zamówienia będzie można składać na Amazonie oraz oficjalnej stronie producenta.

Jeszcze wcześniej, bo od 15 czerwca, kontroler będzie dostępny do zamówienia w preorderze. Z technicznego puntku widzenia oferuje on nam kilka ulepszeń względem oryginału, takich jak spusty impulsowe. Ponadto wyposażono go w białe i czarne przyciski oraz gniazdo jack 3,5mm.

W kwestii kompatybilności naprawdę nie ma na co narzekać. Kontroler współpracuje bowiem z Xboxem One, Xboxem Series X i Xboxem Series S.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.