Xbox przedstawia nowy kontroler! To dopełnienie znanej kolekcji

Xbox Fire Vapor

Kontrolery Xbox Vapor są już z nami od jakiegoś czasu, a teraz przyszedł czas na domknięcie tej kolekcji. Wszystko to za sprawą nowego pada o kolorystyce Fire. Jest on już dostępny w Xbox Store.

Kontroler Xbox Fire Vapor już dostępny do zakupienia

Xbox Fire Vapor
Xbox Fire Vapor

Do tej pory kolekcja kontrolerów Xbox Vapor składała się wyłącznie z trzech wersji kolorystycznych – Stormcloud, Dream i Nocturnal. Dziś mogliśmy natomiast zapoznać się z ostatnim padem, który uzupełni obecną serię – Fire.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kontroler Xbox Fire Vapor cechuje się ognistą, czarno-pomarańczową obudową. Jego uchwyty zostały pokryte czerwoną gumą ze wzorem w romby, co dodaje stylu oraz ułatwia wielogodzinną rozgrywkę.

Pad jest już dostępny w Microsoft Store – również w Polsce. Osoby chcące go zakupić muszą liczyć się z wydatkiem wynoszącym 329 zł. Dostawa i zwroty są darmowe.

Warto zaznaczyć, że pada tego kupimy wyłącznie w oficjalnym sklepie Xboxa. Nie znajdziemy go więc u żadnych partnerów detalicznych firmy.

Poza tym Xbox Fire Vapor to standardowy kontroler do konsol Xbox One i Xbox Series X|S. Bez problemu podłączymy go również do urządzeń mobilnych i komputerów, także bezprzewodowo. W tym przypadku umożliwi on nam 40 godzin nieustannej rozgrywki na jednym ładowaniu.

Źródło: Xbox Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.