Kontroler Xbox z nową edycją specjalną! Gold Shadow „debiutuje w świecie reflektorów”

Kontroler Xbox Gold Shadow

Xbox przyzwyczaił nas już do ogromnej kolekcji różnych wydań swojego kontrolera. Właśnie zaprezentował jego nową edycję specjalną – Gold Shadow. To hołd dla ulubionych przez fanów konsoli Xbox One padów z serii Shadow.

Kontroler Xbox Gold Shadow zaprezentowany

Kontroler Xbox - Gold Shadow
Kontroler Xbox Gold Shadow

Kontroler Xbox Gold Shadow doprawdy „debiutuje w świetle reflektorów”. Jego obudowa wyróżnia się metalicznym, złotym wykończeniem przedniego panelu. Tył został natomiast zaprezentowany w solidnym, czarnym i karbowanym kolorze.

To eleganckie urządzenie jest wyposażone we wszystkie kluczowe funkcje, które gracze uwielbiają w kontrolerach obecnej generacji. Metaliczny, złoty, hybrydowy D-Pad zapewnia gładki dotyk, po którym kciuk może się fachowo przesuwać. Gumowane uchwyty boczne o wzorze czarnego diamentu i teksturowane uchwyty na spustach, bumperach i tylnej obudowie zapewniają dodatkowe wsparcie potrzebne do utrzymania kontroli w stresujących momentach gry.

Opis kontolera Xbox Gold Shadow z bloga Xbox Wire

A poza tym to zwykły, standardowy pad Xbox Series. Jest więc kompatybilny z PC, Xboxem One, Xboxami Series X|S i urządzeniami mobilnymi z systemami iOS oraz Android.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Kontroler wyceniono na 69,99 dolarów (około 309 zł). Jest już dostępny w ramach przedsprzedaży w Xbox Store, ale jeszcze nie w Polsce. Oficjalnie zadebiutuje 17 października.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.