Nowy kontroler Xboxa wyciekł! Ta edycja będzie iście królewska

Kontroler Xbox - kolor Gwiezdny fiolet

Wygląda na to, że Xbox nie da się zatrzymać i nadal będzie wydawał różne edycje specjalne swojego kontrolera. Najnowszy z nich właśnie wyciekł do sieci. Przy okazji poznaliśmy też jego europejską cenę.

Kontroler Xbox – Gwiezdny fiolet wyciekł

Informacje na temat nowego kontrolera do Xboxa uzyskaliśmy dzięki niezawodnemu billbil-kunowi. Z jego doniesień wynika, że kolejna edycja limitowanego pada będzie nosiła kolory gwiezdnego fioletu.

Można więc powiedzieć, że to wydanie odznaczy się królewskimi cechami. Nie od dziś przecież wiadomo, że fioletowy należy do barw kojarzonych z monarchami.

Zaznaczmy przy tym, że użyte w tym newsie grafiki NIE odzwierciedlają faktycznego wyglądu nowego kontrolera. Jego nazwa wskazuje jednak, że Microsoft skorzysta ze swego rodzaju „odzysku” – gwiezdny fiolet jest już bowiem dostępny w Xbox Design Lab i właśnie przy pomocy tego narzędzia wygenerowaliśmy podglądową wersję pada, dzięki której wiemy chociaż trochę, jak może prezentować się jego obudowa.

Ta edycja kontrolera ma kosztować w Unii Europejskiej 64,99 euro, co przekłada się na około 290,26 zł. Kwota zakręci się więc nieco wokół standardowych cen gamepadów do Xboxa.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Kup Xbox Series X

Data premiery pozostaje natomiast nieznana. Wiele wskazuje jednak na to, że kontroler Xbox w wydaniu gwiezdnego fioletu zadebiutuje już niebawem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.