Miesiąc abonamentu Fallout 1st za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Fallout 1st

W Xbox Game Pass Ultimate pojawiła się właśnie kolejna korzyść, którą jest nic innego jak darmowy miesiąc abonamentu Fallout 1st. Wszyscy chętni subskrybenci mogą odebrać omawiany bonus, lecz jak zwykle tylko przez ograniczony czas. Wielu graczy Fallouta 76 z pewnością się ucieszy!

Miesiąc subskrypcji Fallout 1st za darmo, ale tylko dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate Fallout 1st za darmo korzyść
Miesiąc Fallout 1st za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

W Xbox Game Pass Ultimate co jakiś czas lądują kolejne korzyści. Dawno nie było nic nowego, więc najwyższa pora, by Microsoft przypomniał o sobie graczom opłacającym wspomniany abonament. Aby odebrać bezpłatny miesiąc subskrypcji Fallout 1st do Fallouta 76, w pierwszej kolejności trzeba przejść do zakładki Korzyści w aplikacji Xbox Game Pass na konsoli, komputerze lub smartfonie. Następnie należy odnaleźć ukazane na powyższym zrzucie ekranu oferty. Potem wystarczy już tylko otworzyć jedną z nich, gdzie będzie widoczny przycisk Zażądaj. Po jego wciśnięciu otrzymamy kod, którego aktywacja dopisze do naszego konta miesiąc abonamentu Fallout 1st.

Fallout 1st zapewnia następujące korzyści:

  1. Dostęp do prywatnych światów
  2. Magazyn z nieograniczoną ilością miejsca na przedmioty rzemieślnicze
  3. Namiot surwiwalowy
  4. 1650 Atomów do wykorzystania w sklepie
  5. Kostium „Zbroja strażnika”
  6. Pakiet ikon i emocji

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku i jest przeznaczona zarówno dla graczy pecetowych jak i konsolowych. Rzecz jasna do skorzystania z korzyści wymagana jest gra Fallout 76, ale na szczęście od dłuższego czasu można ją znaleźć w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z