Sieć McDonald’s stworzyła unikalne krzesło dla graczy! Łączy ergonomiczne siedzenie z kubełkiem na kurczaka

McCrispy Ultimate Gaming Chair

W ofercie McDonald’s ponownie pojawił się McCrispy. Z tej okazji sieć udostępniła nietypowy konkurs, w którym mieszkańcy Wysp Brytyjskich mogą wygrać fotel gamingowy w barwach popularnej sieci fastfoodów. Krzesło wyposażono nie tylko w podstawowe udogodnienia dla graczy, ale też szereg funkcji ułatwiających spożywanie burgerów i kurczaków przed monitorem.

McCrispy Ultimate Gaming Chair — krzesło gamingowe jedyne w swoim rodzaju

McDonald’s is releasing a gaming chair called the McCrispy.

The chair includes a hot box to keep you warm while gaming 🤔 pic.twitter.com/Kk6wdt5oLy

— Esports (@esports) November 7, 2022

McDonald’s is releasing a gaming chair called the McCrispy.

The chair includes a hot box to keep you warm while gaming 🤔 pic.twitter.com/Kk6wdt5oLy

— Esports (@esports) November 7, 2022

McDonald’s z okazji przywrócenia kanapki McCrispy zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest unikalny fotel gamingowy o wdzięcznej nazwie McCrispy Ultimate Gaming Chair. Wystarczy wypełnić formularz na Facebooku do 13 listopada do godziny 23:59 czasu angielskiego. Haczyk tkwi w tym, że zgarnąć go mogą jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Walii oraz Szkocji.

Krzesło wyposażone jest nie tylko w odpowiednie siedzisko i ergonomiczne oparcia, ale także uchwyty na frytki, dipy oraz kubełek na kurczaki. Całość została wykonana ze specjalnej skóry odpornej na zabrudzenia. Jednym słowem to idealny fotel do jedzenia „maczka” przed ekranem.

Zobacz też: Gry na telefon

Jak podaje TheGamer, nieznany producent stworzył jedynie cztery takie fotele gamingowe, z czego dwa zostały wysłane do wybranych influencerów. Czwarty prawdopodobnie służy samej korporacji przy materiałach marketingowych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!